Úvod » Plastové plotové profily » Plotovka 78x21,0,6m,s půlkulatou hlavou H


        

Plotovka 78x21,0,6m,s půlkulatou hlavou H

 

Číslo produktu: 01-36042
Výrobce: Transform
naše cena bez DPH: 31 Kč
naše cena s DPH (21 %):
37 Kč

Plastové plotovky jsou vyráběny v tradičních tvarech jako masivní profily s přitažlivým vzhledem. Probarvení přímo ve hmotě má stejně jako základní materiál TRAPLAST™ mimořádnou odolnost proti povětrnostním vlivům, a proto se i po letech vzhled profilů zásadně nemění. Využití profilů při výstavbě plotů je po všech stránkách velice výhodné – nehnijí, nekorodují, jsou nenasákavé, barevně stálé, a nevyžadují proto žádnou údržbu.

Profily lze snadno řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby nástroji na kov nebo na dřevo. Místa po opracování není zapotřebí díky způsobu probarvení povrchově upravovat. Při montáži plotů doporučujeme používat nekorodující spojovací prvky.

Plotovky jsou standardně dodávány v hnědé barvě. Na přání zákazníka lze v závislosti na požadovaném množství zajistit výrobu v barvě šedé, cihlově červené, černé. Dodací lhůta však v tomto případě může přesáhnout i 3 měsíce. Plotovky v barvě cihlové,šedé a černé +20%. Před montáží si prostudujte zásady práce s materiálem TRAPLAST™.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.