Úvod »Plastové plotové profily» Plotovka 78x23, 2,0m, s půlkulatou hlavou H


        

Plotovka 78x23, 2,0m, s půlkulatou hlavou H

 

Číslo produktu: 06-36002
Výrobce: Transform
naše cena bez DPH: 98 Kč
naše cena s DPH (21 %):
119 Kč

Plastové plotovky jsou vyráběny v tradičních tvarech jako masivní profily s přitažlivým vzhledem. Probarvení přímo ve hmotě má stejně jako základní materiál TRAPLAST™ mimořádnou odolnost proti povětrnostním vlivům, a proto se i po letech vzhled profilů zásadně nemění. Využití profilů při výstavbě plotů je po všech stránkách velice výhodné – nehnijí, nekorodují, jsou nenasákavé, barevně stálé, a nevyžadují proto žádnou údržbu.

Profily lze snadno řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby nástroji na kov nebo na dřevo. Místa po opracování není zapotřebí díky způsobu probarvení povrchově upravovat. Při montáži plotů doporučujeme používat nekorodující spojovací prvky.

Plotovky jsou standardně dodávány v hnědé barvě. Na přání zákazníka lze v závislosti na požadovaném množství zajistit výrobu v barvě šedé, cihlově červené, černé, popřípadě zelené. Dodací lhůta však v tomto případě může přesáhnout i 3 měsíce. Příplatek za plotovky v barvě zelené +30%.Plotovky v barvě cihlové,šedé a černé +10%. Před montáží si prostudujte zásady práce s materiálem TRAPLAST™.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.